Istorija

Header Philosophie

TRADICINĖ KOKYBĖ

1933 metais Drezdene (Vokietija) Erikas Henč įsteigė kompaniją „AKEMI Chemisch Technische Spezialfabrik“. Tuo metu kompanijos steigėjas sukūrė pirmuosius klijus poliesterio dervų pagrindu, taip nustatęs reakcinių dervų kūrimo aktualumą akmens apdirbimo pramonėje.

Nuo tų laikų kompanija AKEMI tapo pasauliniu lyderiu dviejų komponentų klijų bei užpildų, pagamintų poliesterio ir epoksidinių dervų pagrindu, gamyboje. Remiantis kompanijos patirtimi buvo sukurta speciali išsami natūralaus ir dirbtinio akmens priežiūros programa, kuri yra nuolat tobulinama. Prekių asortimente, tarp statybinės chemijos priemonių, taip pat pateikiami aukštos kokybės sandarintuvai. Dar viena kompanijos AKEMI veiklos sritis tai poliesterio arba dviejų komponentų užpildų, skirtų automobilių remontui bei aptarnavimui, gamyba.

Aukštos kvalifikacijos technologai ir chemikai dalinasi savo žiniomis apie AKEMI produktų naudojimo būdus Niurnbergo mokymo centre. Kompanija AKEMI orientuojasi į ateitį ir nuolat dirba tobulindama ir plėsdama asortimentą, siekdama ir ateityje turėti galimybę siūlyti savo klientams inovacinius sprendimus.

Šiuo metu kompanija AKEMI eksportuoja prekes į daugiau nei 90 pasaulio šalių bei valdo distributorių centrus JAV (Аtlanta), Brazilijoje (San Paulas), Indijoje (Bangaloras) ir Kinijoje (Pekinas).