Ekologija

Header Philosophie

APLINKOS IR PRODUKTŲ SAUGA

Kaip ir bet kuri chemijos pramonės įmonė, kompanija AKEMI supranta aplinkos ir produktų saugos užtikrinimo svarbą. AKEMI specialistai nepamiršta šios atsakomybės rengiant ir gaminant prekes.

Renkantis žaliavas siekiame, kad jos būtų maksimaliai saugios aplinkai ir visada tikriname, ar iš šių medžiagų pagamintus produktus leidžiama parduoti visame pasaulyje. Prekių pakuotė pagaminta iš ekologiškai suderinamų medžiagų, pvz., polietileno ar skardos.

AKEMI produktai atitinka visus norminius reikalavimus, keliamus ženklinimui, sveikatos apsaugai ir darbų saugai. Medžiagų saugumo pasuose, išskyrus informaciją, privalomą pagal įstatymą (pvz., medžiagos pavadinimas, pirmosios pagalbos priemonės nelaimingo atsitikimo atveju, laikymo sąlygos), mes taip pat nurodome apsaugos įrangos (pvz., akinių, pirštinių), reikalingos naudojant mūsų produktus, duomenis.

Mūsų AKEPOX® klijai yra klasifikuoti pagal Vokietijos statybos pramonės nelaimingų atsitikimų prevencijos ir draudimo asociacijos GISCODES standartą (Deutsche Berufsgenossenschaft der Bauwirtschaft). Taigi, eksploatacijos vadovą galima rasti asociacijos interneto svetainėje, paspaudus GISCODE.